Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ RODZINY W GRUPIE „KOTKI”, „KRASNOLUDKI” I „MOTYLKI”

Brak komentarzy

Dzień Mamy i Dzień Taty to jedne z najważniejszych wydarzeń przedszkolnych. Dzieciaki wykonują dla swoich rodziców prezenty, uczą się piosenek i wierszyków, a nauczyciele piszą scenariusze i organizują uroczystości z udziałem dzieci. 02.06.2016r. rodzice dzieci z grup: Motylki, Krasnoludki i Kotki, o godz. 15:30 zebrali się tłumnie w sali gimnastycznej naszego Przedszkola by móc podziwiać talenty swoich pociech w przedstawieniu, pt. „Mali Giganci w Britannice”. Dzieci, jak również rodzice oraz Panie nauczycielki świetnie bawili się podczas występów, o czym świadczyły uśmiechnięte twarze wszystkich zgromadzonych osób. W przedstawieniu udział brały wszystkie dzieci. Kotki zaśpiewały oraz zatańczyły do piosenki „Klejnocik” oraz „Rosną drzewa w lesie”. W grupach Motylki oraz Krasnoludki nie zabrakło pięknych wierszy oraz piosenek dedykowanych rodzicom. Ogromną atrakcją były układy choreograficzne do znanych piosenek, tj. „Gangam style”, „Toward the Sun”, pojawił się również Walc, do którego przygotowała dzieci Pani Beata Tomaszewska. Na scenie „zagrała” też grupa muzyczna „Boys band” do piosenki „Drop that”. Po krótkiej naradzie jury (składającego się z czwórki naszych przedszkolaków) zapadł werdykt: zwyciężyli wszyscy uczestnicy. Po uroczystym wręczeniu głównej nagrody, którą było milion uśmiechów, wiele radości i miłość rodziców, maluchy obdarowały swoich kochanych rodziców przygotowanymi wcześniej upominkami. Na zakończenie rodzice wraz z dziećmi zostali zaproszeni do zabawy. Po wspólnych tańcach i śpiewach rodziny zostały zaproszone na słodki poczęstunek do poszczególnych sal, w których dzieci otrzymały upominki od przedszkola z okazji Dnia Dziecka.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.