Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ SPORTU I ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Brak komentarzy

Dnia 29.06.2016r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2015/2016. Tego dnia żegnaliśmy dzieci, które od września będą uczęszczać już do szkoły. Pszczółki, Żabki, Motylki i Krasnoludki przygotowały dla odchodzących kolegów i koleżanek piosenki i wiersze. Dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz fascynujące i ciekawe książki. Nie zabrakło podziękowań dla wychowawcy i nauczycielki – Pani Magdaleny Polak.
Druga część uroczystości poświęcona była obchodom Dnia Sportu. Chętni rodzice wraz z dziećmi bawili się na sali gimnastycznej, wykonując poszczególne stacje sprawnościowe, za które otrzymywali żetony. Dzieci były bardzo żywiołowe i chętnie brały udział w tym wydarzeniu. Widać było po minach, że lubią rywalizować. Po wykonaniu wszystkich stacji dzieci mogły wymienić żetony na upominek. Wszyscy będziemy miło wspominać ten bardzo ważny dla przedszkolaków dzień.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.