Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ ZIEMI

Brak komentarzy

W dniu 22 kwietnia grupa: „Żabki”, „Pszczółki” i ,,Motylki" brała udział w zajęciach zorganizowanych z okazji „Dnia Ziemi”. Wychowawczynie uświadomiły dzieciom niebezpieczeństwa zagrażające naszej planecie ze strony człowieka, przekazały informacje o ogólnoświatowym „Dniu Ziemi” i jego znaczeniu dla Ziemi i ludzi, wdrożyły do bezpośredniej działalności na rzecz ochrony środowiska oraz kształtowały postawy proekologiczne podczas zajęć, zabaw i spaceru.

Dzieci z uwagą wysłuchały listu od „Przyrody”, chętnie wzięły udział w grze planszowej „Pomagajmy Ziemi codziennie”, dzięki której utrwaliły ekologiczne nawyki. Nagroda w postaci naklejek zmotywowała każdego małego zawodnika do czynnego udziału w grze. Podczas spaceru przedszkolaki sprzątały najbliższe otoczenie. Po powrocie do przedszkola wspólnie wykonaliśmy plakat Nasza Ziemia” i każde dziecko pokolorowało kolorowankę „Sprzątam Ziemię”. Cały dzień był wesoły i radosny.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.