Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

FIZYKA DLA SMYKA

Brak komentarzy

W zeszłym tygodniu w naszym Przedszkolu odbyły się bardzo ciekawe zajęcia pt. "Fizyka dla Smyka". Poprowadziła je pani z Akademii Nauki w Olsztynie. Zajęcia te były nagrodą za udział w V Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Fiku Miku w Teatrzyku". Dzieci z uwagą słuchały pani prowadzącej zajęcia i chętnie brały udział w prostych eksperymentach. Przedszkolaki dowiedziały się wiele nowych i ciekawych rzeczy, a całe zajęcia były bardzo ekscytujące, Być może dzięki tego typu zajęciom któreś z naszych Przedszkolaków odkryje w sobie nową pasję i w przyszłości zostanie znanym naukowcem? 🙂

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.