Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

JĘZYKI OBCE W PRZEDSZKOLU BRITANNICA

Brak komentarzy

Dzieci przyswajają języki obce w sposób naturalny, bez żadnego wysiłku i są zdolne do nauki dwóch, a nawet trzech języków równocześnie. Przedszkolaki dzięki wczesnemu kontaktowi z odmiennymi niż macierzysty kodami językowymi, osiągają lepsze wyniki w nauce, mają lepiej rozwiniętą umiejętność logicznego myślenia oraz charakteryzują się otwartością i tolerancją wobec odmienności.
W Przedszkolu BRITANNICA dokładamy wszelkich starań, aby nasi Wychowankowie mieli jak największy kontakt z językami obcymi, dlatego od września w naszej placówce, poza zajęciami z języka niemieckiego, które mamy raz w tygodniu, codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego. Prowadzi je NATIVE SPEAKER – Ashley Richards, który poza samą nauką języka angielskiego wprowadza do naszego Przedszkola trochę kultury brytyjskiej. Metody i sposób prowadzenia zajęć przez Pana Ashley’a jest bardzo atrakcyjny dla Dzieci i przynosi wymierne efekty.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.