Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA I STARSZAKA

Brak komentarzy

29 października obyła się w naszym Przedszkolu bardzo ważna uroczystość. Tego dnia wszyscy nasi nowi koledzy i koleżanki oficjalnie zostali przyjęci do grona przedszkolaków i starszaków. Każda z grup zaprezentowała się przed zaproszonymi rodzicami. Były przepiękne wierszyki, piosenki – zarówno w języku polskim, angielskim, jak i niemieckim oraz tańce. Dzieci z dumą pokazały to czego do tej pory się nauczyły i z uśmiechem na ustach zostały pasowane na przedszkolaków i starszaków.
Jesteśmy dumni, że to właśnie w naszym Przedszkolu są tak zdolne i odważne dzieci 🙂

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.