Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PIERWSZY DZIEŃ JESIENI

Brak komentarzy

W środę 23.09.2015 r. w Grupie „Żabki” i Grupie „Pszczółki” odbyły się zajęcia z okazji „Powitania Jesieni”. Przedszkolaki zostały powitane piosenką „Wszyscy są”. Dzieci z zaciekawieniem oglądały plakaty, obrazki, książki i albumy o tematyce związanej z jesienią. Chętnie brały udział w zabawach ruchowych oraz zręcznościowych: „Jesienne jeże”, „Taniec liści”, „Jaki to listek”, „Kolory jesieni”.

Podczas pierwszego „Jesiennego spaceru” – przedszkolaki zbierały materiał przyrodniczy: liście, jarzębinę, kasztany, żołędzie. Po powrocie do przedszkola, dzieci odgadywały, jaki to materiał przyrodniczy znajduje się w magicznym pudełku. Dzieci z przyjemnością tańczyły i bawiły się przy jesiennych piosenkach: „Pani Jesień”, „Małe czerwone jabłuszko”. Przedszkolaki bardzo szybko rozwiązały zagadki o jesieni. Każdy wykonał piękną prace plastyczną – 3-latki pokolorowały „Panią Jesień”, a 5-latki ułożyły ciekawe kompozycję z liści tworząc „Liściowe Ludki”. Na zakończenie zajęć, każde dziecko serdecznie pożegnało się z Jeżem – Julkiem i powiedziało mu, co najbardziej podobało się podczas dzisiejszych zajęć.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.