Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

POKAZ UMIEJĘTNOŚCI NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW

Brak komentarzy

W środę 25.02.2015 r. w naszym Przedszkolu odbyła się ważna uroczystość – pokaz umiejętności, które dzieci nabyły uczęszczając na zajęcia dodatkowe. Na pokaz zaproszeni byli wszyscy rodzice, którzy z dumą mogli podziwiać talenty swoich pociech.
Najpierw dzieci głośno zaśpiewały po niemiecku 2 piosenki. Później przedszkolaki zaprezentowały piękny taniec i piosenkę których nauczyły się na zajęciach z savoir vivre. W trzeciej kolejności rodzice mogli zobaczyć jak dzieci radzą sobie na treningach judo. Był też czas, żeby pochwalić się znajomością wielu zwrotów w języku angielskim, które dzieci przyswoiły na zajęciach z native speaker'em i zatańczyć piękne układy taneczne, których dzieci nauczyły się na tańcach. Rodzice mogli także zobaczyć jak wyglądają zajęcia z robotyki i ceramiki.
Wszystkie dzieci wykazały się dużą odwagą, wiedzą, zręcznością i zwinnością. Jesteśmy dumni z tego jak duże postępy poczyniły nasze przedszkolaki w ciągu ostatnich kilku miesiący.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.