Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS…

Brak komentarzy

Przez ostatni miesiąc w Przedszkolu BRITANNICA wiele się działo. Braliśmy udział w wielu konkursach, byliśmy na kilku wycieczkach i gościliśmy 2 praktykantki z Niemiec –panią Maję i panią Marie, które czynnie uczestniczyły w życiu naszego Przedszkola. Panie obywające u nas praktykę to osoby bardzo serdeczne i ciepłe. Bardzo szybko zjednały sobie sympatię dzieci, jak i wszystkich osób pracujących w naszym Przedszkolu. Niestety praktyka dobiegła końca i nadszedł czas pożegnania.
W zeszły Pątek 20.11.20154r. przyjechała do nas koordynatorka owych  praktyk z Niemiec. Chcąc przedstawić się jak najlepiej i pokazać naszą otwartość przygotowaliśmy z dziećmi występ, na którym pokazaliśmy nasze popisowe tańce, piosenki i wierszyki, w tym również w języku angielskim i oczywiście niemieckim. Jak przystało na wychowanków Międzynarodowego Przedszkola, dzieci były poprzebierane, co sprawiło im naprawdę wiele radości. Wszystkie przedszkolaki wypadły rewelacyjnie i wspaniale się zaprezentowały na scenie.
Po przedstawieniu wręczyliśmy naszym gościom upominki związane z naszym miastem i Przedszkolem. Będziemy bardzo miło wspominać panią Maję i panią Marie i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś nas odwiedzą.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.