Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

PRZEDSZKOLNY KONKURS „STROIKI BOŻONARODZENIOWE”

Brak komentarzy

W grudniu w naszym przedszkolu został zorganizowany konkurs na najpiękniejszy Stroik Bożonarodzeniowy. W konkursie udział wzięło 15 przedszkolaków: Mateusz, Tymoteusz, Maja i Sofia z grupy "Krasnoludki", Pola, Łukasz i Filip z grupy "Żabki", Gustaw, Paula i Kornelia z grupy "Tygryski", Jakub z grupy "Kotki", Karol z grupy "Motylki" oraz Julia, Igor i Maciej z grupy "Pszczółki". W związku z tym, że wszystkie wymienione dzieci z pomocą swoich rodziców wykonały przepiękne Bożonarodzeniowe stroiki, ciężko było wybrać jednego zwycięzcę. Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy za udział w konkursie. Wykonane stroiki mają szczególną wartość, gdyż każdy jest jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalny. Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu i liczymy, że za rok nasze przedszkole będą upiększać równie piękne świąteczne stroiki.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.