Język angielski
z Native Speakerem

SUKCESY NASZYCH WYCHOWANKÓW W TURNIEJACH JUDO

Brak komentarzy

Bardzo nam było miło, gdy dotarła do nas informacja o sukcesach, jakie odnieśli nasi wychowankowie na zawodach judo, które odbyły się w ostatnim czasie w naszym regionie. Na Mikołajkowym Turnieju Tomita CUP w Elblągu bezkonkurencyjny okazał się Wiktor Wróblewski, uczęszczający na co dzień do grupy „Motylki”, który zwyciężając przed czasem wszystkie walki w najliczniejszej kategorii wagowej rocznika 2011-2012, zdobył nie tylko złoty medal, lecz także został doceniony przez organizatorów i uznany najlepszym zawodnikiem zawodów. Świetnie spisał się również Karol Budnik, który stanął na trzecim miejscu podium w tej samej kategorii wagowej. Na pochwałę zasługuje także Julia Pinkowska uczęszczająca do grupy „Pszczółki", która zajęła pierwsze miejsce w kategorii wagowej do 24 kg. Ale to nie koniec sukcesów naszych małych zawodników. W niedzielę, 11 grudnia, w hali Urania odbyła się impreza pod nazwą: „Mistrzostwa Olsztyna Dzieci w Judo – Turniej Mikołajkowy”, w której ponownie pierwsze miejsce zajął Wiktor Wróblewski. Świetnie spisała się również Pola Szeląg z grupy „Pszczółki”, która zajęła trzecie miejsce w kategorii wagowej do 25 kg. Jesteśmy bardzo dumni, że mamy tak utalentowanych młodych sportowców. Gratulujemy naszym przedszkolakom i ich rodzicom odniesionych sukcesów. Być może mamy do czynienia z przyszłymi gwiazdami sportu 🙂