Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

V Przedszkolny Przegląd Małych Form Teatralnych „Fiku Miku w Teatrzyku”

Brak komentarzy

W czwartek 16.04. nasze Przedszkole wzięło udział w V Przedszkolnym Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Fiku Miku w Teatrzyku". Był to konkurs na najciekawszy spektakl w wykonaniu przedszkolaków. Panie Dorotka, Agata i Magda przygotowały z dziećmi przedstawienie pt. "Morskie Podróże Sindbada Żeglarza". Występ odbył się w Teatralnym Spichlerzu na Starym Mieście w Olsztynie. Dzieci z naszego Przedszkola śmiało wyszły na scenę i i pięknie odegrały swoje role. Ponieważ wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie nie wyłoniono pierwszego miejsca, ale możemy się pochwalić, że podczas gali finałowej dwoje dzieci: Madzia z grupy "Żabki" i Wiktor z grupy "Motylki" otrzymały wyróżnienie za Talent Sceniczny. Nagrodami za wróżnienie były książki, dyplomy i vouchery do KFC. Przedszkole za udział w konkursie otrzymało dyplom i zaproszenie na pokaz naukowy "Fizyka dla Smyka". Cieszymy się, że mogliśmy wziąć udział w tym konkursie i pochwalić się naszymi zdolnymi małymi aktorami.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.