Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WARMIŃSKO-MAZURSKIE TARGI DZIECIĘCE JUNIOR EXPO

Brak komentarzy

W miniony weekend nasze Przedszkole brało udział w pierwszych Warmińsko-Mazurskich Targach Dziecięcych Junior Expo. Targi odbyły się w Hali Urania w Olsztynie, gdzie mieliśmy swoje stanowisko, a przy nim wiele atrakcji dla odwiedzających. Nasze Przedszkolaki zaprezentowały na scenie głównej przedstawienie pt. "Morskie poodróże Sindbada Żeglarza", a w sali warsztatowej Pani Agata poprowadziła zajęcia taneczno-choreograficzne. Cieszymy się, że tak wiele naszych Rodziców wsparło nas podczas targów za co serdecznie dziękujemy. Dużą atrakcją dla dzieci była nasza Żyrafka spacerująca po całej hali. Miniony weekend był pełen wrażeń i wszyscy doskonale się bawili.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.