Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WIELKIE RODZINNE KOLĘDOWANIE

Brak komentarzy

16 grudnia odbyło się w naszym Przedszkolu Wielkie Rodzinne Kolędowanie. Daliśmy tym samym początek nowej tradycji, która będzie okazją do wspólnego spędzania czasu w świątecznej atmosferze. Bardzo się cieszymy, że tak wiele osób zgłosiło się do wspólnego kolędowania. Mieliśmy okazję podziwiać prawdziwe talenty naszych przedszkolaków, jak i ich rodzin. Mamy nadzieję, że co roku liczba występujących na scenie osób będzie się zwiększała. Dziękujemy za występy i wspólne kolędowanie 🙂

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.