Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WIZYTA POLICJANTA W GRUPIE MALUSZKÓW

Brak komentarzy

„Co to za niebieska postać wszystkim dzieciom uśmiech śle? Dba o nasze bezpieczeństwo, Czy Wy wiecie? – bo ja wiem! To policjant – mój przyjaciel Twój przyjaciel i Wasz też, Który zawsze nam pomoże Ufasz mu? Ja ufam też”.

Tego dnia grupę TYGRYSKÓW I KOTKÓW odwiedził specjalny gość, Pan policjant. Wszystkie dzieci uważnie słuchały na czym polegają zasady bezpieczeństwa, a także jak zachowywać się na drodze. Ponadto dzieci dowiedziały się o tym, jak ważne jest aby unikać kontaktów z obcymi osobami i nieznanymi zwierzętami, jak reagować na zagrożenia codziennego życia w domu i na podwórku. Dowiedziały się również jak przebiega i na czym polega służba policjanta. Przedszkolaki przekonały się, że każdy policjant jest przyjacielem dzieci i, że zawsze można zwrócić się do niego o pomoc. Na koniec pan policjant zaprosił wszystkie przedszkolaki do radiowozu, każdy mógł wejść i zobaczyć jak samochód wygląda w środku. W ramach wdzięczności dzieci przygotowały dla pana policjanta piękną laurkę.

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.