Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYCIECZKA „MOTYLKÓW” I „PSZCZÓŁEK” DO BIBLIOTEKI

Brak komentarzy

Pierwszy kontakt z książką dzieci mają bardzo wcześnie, ponieważ bliscy czytają im często różne książki,  na przykład przed snem na dobranoc. W przedszkolu również nie ma dnia, aby nie przeczytać dzieciom choć jednej bajki czy opowiadania. Wszyscy zdajemy sobie sprawę jak bardzo ważne w rozwoju dziecka  jest  rozbudzanie  zainteresowania książką, która jest kopalnią wiedzy. Cenne informacje, które zdobywamy poprzez czytanie są nieocenione. Miejscem, w którym wszyscy mamy bezpośredni kontakt z ksiązkami i gdzie możemy wypożyczyć je do domu jest biblioteka.
Dzieci z naszego Przedszkola regularnie odwiedzają Miejską Bibliotekę Publiczną nr 9 w Olsztynie. W poprzednim tygodniu wybrały się tam dwie nasze grupy – "Motylki" i "Pszczółki". Za każdym razem w bibliotece czeka na dzieci wiele atrakcji. Panie bibliotekarki przygotowują zajęcia, w których uczestniczą wszystkie przedszkolaki świetnie się przy tym bawiąc. Nie możemy się już doczekać kolejnej wizyty w bibliotece.

S

S

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.