Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

WYSTĘP NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW NA SCENIE PODCZAS FESTYNU RODZINNEGO

Brak komentarzy

Troje dzieci z naszego Przedszkola – Ola, Julia i Michał zajęły I miejsce na Festiwalu Piosenki Angielskiej "Sing and smile" z piosenką "Ghostbusters". Nagrodą główną był występ na scenie podczas Festynu Rodzinnego, który odbył się 5 czerwca w Parku Kusocińskiego. Nasi mali artyści zaśpiewali swoją popisową piosenkę, którą zachwycili wszystkich obecnych na festynie. Łatwo nie było, ponieważ zabrakło jednego wykonawcy i Julka z Michałem musieli poradzić sobie sami. Nie zdradzali jednak żadnego zdenerwowania i wypadli naprawdę fantastycznie 🙂

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.