Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ZAKOŃCZENIE WAKACYJNEJ AKADEMII JUDO

Brak komentarzy

Wakacje dobiegły już końca i rozpoczynamy nowy rok szkolny. Zakończyła się również Wakacyjna Akademia Judo, którą prowadził w naszym Przedszkolu pan Aleksander Wolski z UKSJ Nippon. Na ostatnim treningu Wakacyjnej Akademii Judo trener wręczył naszym przedszkolnym sportowcom certyfikaty i medale. Żałujemy, że akurat tego dnia nie mogli być wszyscy uczestnicy trenujący judo. Gratulujemy naszym dzielnym przedszkolakom pierwszych sukcesów i życzymy powodzenia w nadchodzącym roku szkolnym 🙂

Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.