Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE

W Przedszkolu Międzynarodowym BRITANNICA dbamy o to, aby nasi mali podopieczni byli bezpieczni, dlatego wszystkie materiały użyte do wykończenia sal przedszkolnych posiadają certyfikaty i są przystosowane do użytkowania przez dzieci w określonych przedziałach wiekowych.

 

Sale wyposażyliśmy w meble o miłej, przyjemnej kolorystyce. Z myślą o naszych dzieciach zastosowaliśmy wysokiej jakości wykładziny, które są ognioodporne, antyalergiczne i posiadają wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty. A ponad wszystko mają przepiękne kolory, są ciepłe i miękkie – więc dzieci uwielbiają na nich siedzieć, bawić się i wypoczywać.

Posiadamy wspaniałe zabawki edukacyjne oraz tworzymy piękne kąciki zabaw tematycznych i edukacyjnych. W salach dzieci mogą korzystać z miękkich bezpiecznych kształtek, torów przeszkód czy basenów z piłeczkami. Na zajęciach muzycznych nasi podopieczni korzystają z profesjonalnych instrumentów.

Dokładamy wszelkich starań, by świat dziecka w BRITANNICE był bezpieczny, estetyczny, kolorowy i przyjazny. Nasze maluszki to doceniają czerpiąc radość z codziennej zabawy i edukacji.

 

PRZYJAZNE WNĘTRZA

 

  • Sale dydaktyczne
  • Sypialnia
  • Szatnia i części wspólne
  • Łazienka
Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.