Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

Zapisy – przedszkole

kolo-zapisy
Zapisy dzieci trwają przez cały rok kalendarzowy. Liczba miejsc jest ograniczona. O przyjęciach decyduje kolejność zgłoszeń.

W celu zapisania dziecka do Międzynarodowego Przedszkola BRITANNICA, prosimy o pobranie i wypełnienie karty przedszkolaka oraz o kontakt z dyrektorem placówki.

Karta przedszkolaka

 

OPŁATY

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom dołożyliśmy wszelkich starań o to, aby opłaty za Przedszkole Britannica były jak najniższe nie obniżając przy tym jakości usługi.

Składniki opłat:

Opłata za godzinę pobytu dziecka w przedszkolu (zadeklarowaną w umowie) – 1zł.

W skład powyższej opłaty wchodzą zajęcia edukacyjne realizowane zgodnie z programem wychowania przedszkolnego oraz kompleksowa opieka nad dzieckiem w godzinach pracy placówki.

Rodzic zobowiązany jest do zdeklarowania ilości godzin pobytu dziecka w przedszkolu (minimum 5 godz. dziennie) podczas podpisywania umowy. Zmianę czasu pobytu dziecka w placówce można będzie dokonać podpisując aneks do umowy.

Opłata za każdą rozpoczętą nadgodzinę (godzinę wykraczającą poza zdeklarowany czas pobytu dziecka w przedszkolu) – 10zł.

 Całodzienne wyżywienie – 10zł/dzień

Pełne wyżywienie zawiera śniadanie, I danie obiadowe, II danie obiadowe i podwieczorek

Opłata wpisowa – 200zł

Opłaty wpisowej dokonuje się jednorazowo przy zapisywaniu dziecka na dany rok szkolny. Wpłacenie pełnej kwoty stanowi gwarancję przyjęcia dziecka do przedszkola i możliwości uczestnictwa dziecka w zajęciach.

Przypominamy, że opłata za pełny pobyt dziecka w przedszkolu i wyżywienie płatna jest do 5 dnia każdego miesiąca do kasy przedszkola lub na konto bankowe.

Zapraszamy.

 

Facebook
YouTube

Zgodnie z ustawą informujemy, że strona wykorzystuje pliki cookies, które ulepszają korzystanie z naszej strony - czytaj więcej...

Akceptuję, nie pokazuj więcej.