Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

ANDRZEJKI W PRZEDSZKOLU BRITANNICA

Brak komentarzy

30 listopada  obchodziliśmy w Przedszkolu Andrzejki. Dzieci zapoznały się z tradycjami i historią powstania tego święta a następnie wróżbom i przepowiedniom nie było końca. 
Aby usprawnić i ułatwić przedszkolakom udział w poszczególnych zabawach, dzieci zostały  podzielone  na kilkuosobowe grupy. Największym zainteresowaniem cieszyły się tradycyjne andrzejkowe wróżby. Każde dziecko miało możliwość poznania przepowiedni na bliższą i dalszą przyszłość oczywiście z „przymrużeniem oka”. 
Dzieci bardzo miło spędziły czas na wróżbach takich jak: serce imion, marsz bucików, wróżba z butelką- czyli co mnie czeka w przyszłości i wielu innych. Czas pomiędzy wróżbami urozmaicały zabawy przy piosenkach z repertuaru dziecięcego. Andrzejkowe zabawy dostarczyły wszystkim uczestnikom niezwykłych przeżyć i emocji.

Facebook
YouTube