Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

BAL KARNAWAŁOWY

Brak komentarzy

12.01.2015 roku w naszym Przedszkolu odbył się pierwszy bal karnawałowy z udziałem Świętego Mikołaja. Jak na prawdziwy bal przystało, zarówno dzieci jak i nauczyciele poprzebierani byli w cudowne stroje – były królewny, księżniczki, wróżki, motylki, aniołki, diabełki i superbohaterowie.
Dzieci przygotowały piękny taniec dla Świętego Mikołaja, który zatańczyły z prawdziwym zaangażowaniem. Mikołaj w zamian rozdał każdemu fantastyczne prezenty i wziął udział we wspólnych zabawach.
Po zabawach i tańcach na dzieci czekał poczęstunek. Przez cały dzień wszyscy byli radośni i uśmiechnięci. Nasz bal karnawałowy na pewno zostanie na długo w pamięci przedszkolaków.

 

Facebook
YouTube