Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

BEZPŁATNE WAKACJE!!!

Brak komentarzy

TYLKO U NAS!

ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE

Bajeczne Wakacje

 

WAKACJE to wyjątkowy czas dla wszystkich Dzieci. Słońce, kolorowe letnie kwiaty i świeże owoce sprawiają, że Maluchy są pełne energii i tryskają humorem.

Rozumiejąc to, że nie każdy rodzic może wziąć w tym okresie urlop i poświęć Dzieciom odpowiednio wiele czasu, postanowiliśmy dołożyć wszelkich starań, aby jak najlepiej spożytkować nadmiar energii Przedszkolaków, zapewnić im niepowtarzalne wrażenia i sprawić aby fantastycznie spędziły czas wakacyjny. Jako SPECJALIŚCI OD USZCZĘŚLIWIANIA DZIECI opracowaliśmy wyjątkowy program, który rozwija wyobraźnię i rozbudza zainteresowania naszych Podopiecznych. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby czas spędzony wśród rówieśników w Britannice był pełen zabawy, ruchu na świeżym powietrzu i przygód.

Zapraszamy na BAJECZNE WAKACJE w naszym przedszkolu. Oferta kierowana jest do wszystkich dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat.

Proponujemy VIII cykli tematycznych. Każdy cykl trwa 1 tydzień począwszy od 1 lipca.

Cykl I: KOLOROWA WYSPA

W pierwszym tygodniu bajecznego czasu wakacyjnego Dzieci wraz z wychowawcami przeniosą się na zaczarowaną wyspę, pełną kolorów i wyjątkowych przygód. Prowadzone zajęcia pomogą rozwijać wyobraźnię Dzieci i pozwolą aktywnie spędzić czas.

Cykl II: WYPRAWA PO OCEANIE

Cykl ten będzie dotyczył żeglowania. Na Dzieci czeka mnóstwo ciekawych zabaw morskich z liną, spotkanie z piratami, poszukiwanie zaginionego skarbu oraz nauka szanty.

Cykl III: TYDZIEŃ NA SAFARI

Wyjątkowy cykl poświęcony dzikim zwierzętom i tropikalnym roślinom. Dzieci będą zakładać swoje wioski i poznają życie obcych plemion w Afryce.

Cykl IV: TYDZIEŃ NA POLANIE

Poszukiwanie ślimaków, biedronek, motyli i polnych kwiatów, czyli wszystkiego, co można znaleźć na łące. Dzieci poznają uroki naszych łąk, lasów i piękno przyrody latem. Sala przedszkolna również przypominać będzie zieloną polanę, na której będzie można zrobić piknik.

Cykl V: PODRÓŻE W CZASIE

Cykl poświęcony czasom przeszłym, teraźniejszym i przyszłym. Nauczyciel wprowadzi Dzieci w świat dawnych epok, gdzie żyły dinozaury, a domem ludzi były jaskinie. Dzięki odpowiednim bajkom i zabawom uczestnicy zajęć poznają znaczenie upływającego czasu i spróbują przewidzieć życie w przyszłości.

Cykl VI: WAKACJE NA WSI

W tym tygodniu Dzieci wraz z wychowawcą przeniosą się na wieś, gdzie czas nie odmierza zegar a przyroda. Wspólnie będziemy szukać sposobów na miłe spędzanie czasu wolnego na wsi i poznamy życie ludzi, którzy mieszkają tam na co dzień.

Cykl VII: WAKACJE W MIEŚCIE

Po wakacjach na wsi przeniesiemy się na ulice Olsztyna, gdzie czekają nieznane zabytki i piękne place zabaw. Przedszkolaki będą miały okazję poznać walory miasta, w którym mieszkają oraz dowiedzą się w jaki sposób najciekawiej spędzić czas w Olsztynie. W ramach porównania życia wiejskiego i miejskiego na Dzieci czekają ciekawe gry, zabawy i quizy.

Cykl VIII: ZWIEDZANIE EUROPY

Ostatni cykl wakacji w naszym przedszkolu poświęcony będzie podróżom po Europie. Każdego dnia gościć będziemy w innym kraju, poznamy jego zwyczaje i cechy charakterystyczne. Gwarantujemy dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia.

 

 

Facebook
YouTube