Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DOMAK DLA KOTKA

Brak komentarzy

Nasze Myszki wraz z wychowawcą Panią Gosią i opiekunką żłobkową Ciocią Wiktorią podjęły się opieki nad bezdomnym kotkiem, który przebywa pod naszym przedszkolem. Zakupiliśmy cieplutki domek. Dzieci ślicznie go ozdobiły. Niedługo wraz z miską i jedzonkiem stanie koło naszego przedszkola. Mamy nadzieję, że będzie miłym Świątecznym prezentem dla naszego Pupila :).

Facebook
YouTube