Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Brak komentarzy

W dniu 21 stycznia o godzinie 15:00 w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Święta Babci i Dziadka – bardzo ważnych osób w życiu każdego dziecka. W tym szczególnym dniu dzieci z Przedszkola „Britannica” wspólnie ze swoimi paniami wychowawczyniami przygotowały dla Babć i Dziadków program artystyczny pt.: „Kubusiowe Przedstawienie”. Licznie przybyli goście zasiedli na widowni i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci zaprezentowały program artystyczny w pięknie udekorowanej scenerii.
    Uroczystość rozpoczęła pani Dyrektor witając serdecznie przybyłych gości, składając im życzenia i zachęcając do nagradzania małych aktorów brawami. Piosenka pt.: „To bardzo ważne coś” wprowadziła wszystkich w odświętny nastrój i rozpoczęła część artystyczną uroczystości. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Dzieci  w formie wierszy złożyły Dziadkom  i Babciom serdeczne życzenia.
    Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie. Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia.
    Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane lurki dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Ponadto dzieci otrzymały od swoich wychowawczyń gratulacje oraz dyplomy za kreatywność i zaangażowanie w przedstawieniu.
    Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i Dziadków! Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Facebook
YouTube