Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ BIAŁY

Brak komentarzy

Kolejną imprezą, która odbyła się w naszym przedszkolu było zorganizowanie białego dnia przypadającego w przeddzień rozpoczęcia kalendarzowej zimy. Przedszkolaki ubrane były oczywiście na biało. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w zaplanowanych przez nauczyciela działaniach oraz świetnie bawili się w białe zabawy realizując tzw. zimowe szaleństwa. Na początku odszukiwały w swoim otoczeniu wszystkich przedmiotów w kolorze białym. Wypowiadały się na temat swojego stosunku do bieli, a także rozwiązywały zimowe zagadki. Przy muzyce Vivaldiego improwizowały zimowy taniec i wspólnie śpiewały piosenkę „Zima, zima”. Wiele radości dostarczyła dzieciom bitwa na śnieżki. Dużą frajdą okazał się także taniec na „zmniejszających się” gazetach. Uwieńczeniem białego dnia było malowanie białego krajobrazu za pomocą

DSC08015

pasty do zębów. Oczywiście, jak zawsze, zgodnie z barwą świętowanego dnia, cała sala przystrojona była w kolor biały. Był to kolejny dzień pełen radości, niesamowitych wrażeń i atmosfery pełnej życzliwości i przyjaźni.

 

Facebook
YouTube