Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ CHŁOPAKA

Brak komentarzy

30 września to doprawdy wyjątkowa data w kalendarzu!
Wszyscy chłopcy – starsi oraz młodsi na całym świecie mają wtedy swoje wielkie święto! Dzień ten upłynął w naszym Przedszkolu w miłej i radosnej atmosferze. Z racji święta w grupie Pszczółek chłopcy pierwsi myli zęby i ustawiali się do wyjścia, a dziewczynki złożyły chłopcom najlepsze życzenia i odśpiewały „Sto lat”. W grupie Motylków chłopcy dostali drobny upominek, a w Żabkach przeprowadzonych zostało wiele zabaw i konkursów. Po skonsumowaniu słodkiego poczęstunku zaproszono wszystkie dzieci do wspólnej zabawy przy różnorodnych pląsach muzyczno – ruchowych oraz konkurencjach.
Radości oraz wzruszeń nie było końca! Ufamy, że tegoroczny Dzień Chłopca na długo pozostanie w dziecięcych wspomnieniach!

Facebook
YouTube