Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ DZIECKA NA SPORTOWO Z CAŁYMI RODZINAMI – ZAWODY JUDO

Brak komentarzy

W sobotę, 28 maja, w hali Urania w Olsztynie odbyły się zawody judo zorganizowane przez UKSJ NIPPON OLSZTYN. Była to czwarta edycja imprezy pod nazwą: ”Dzień Dziecka na sportowo z całymi rodzinami”, w której startowało ponad 200 zawodników i zawodniczek w zawodach „mini” judo i „funny” judo, w wieku od 4 do 12 lat. Impreza miała za zadanie promować zdrowy styl życia, oraz aktywne spędzanie wolnego czasu z całymi rodzinami. Uczestnikami zawodów były także dzieci z naszego Przedszkola. Oto jak przestawiają się wyniki zawodów:


Kat. wagowa do 17 kg:
I – Wróblewski Wiktor – Nippon – przedszkole „Britannica
II – Budnik Karol – Nippon – przedszkole „Britannica”
III – Gubała Aleksander – Nippon – przedszkole „Britannica”

Kat. wagowa do 20 kg:
II – Ciesielski Dawid – Nippon – przedszkole „Britannica”
III – Słodkiewicz Michał – Nippon – przedszkole „Britannica”

Kat. wagowa do 25 kg:
III – Dajlidko Wiktor – Nippon – przedszkole „Britannica”

Kat. wagowa do 21 kg – dziewczęta:
II – Napierska Michalina – Nippon – przedszkole „Britannica”


Jesteśmy bardzo dumni z naszych Przedszkolaków i mamy nadzieje, że sukcesów, jak i małych sportowców będzie nam przybywać.

 

Facebook
YouTube