Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ MAMY I TATY

Brak komentarzy

We wtorek 26 maja w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty, na którą zaproszeni byli wszyscy Rodzice. Imprezę rozpoczęła Pani dyrektor, która przywitała wszystkich gości i zaprosiła do obejrzenia programu artystycznego w wykonaniu naszych dzielnych Przedszkolaków. Zanim jednak na scenie wystąpiły dzieci, na Rodziców czekała niespodzianka – piosenka Violetty Villas "List do Matki", którą zaśpiewała pani Beatka ze żłobka. Później scena należała już tylko do Przedszkolaków. Dzieci przepięknie zatańczyły dla swoich Rodziców i zaśpiewały wzruszającą piosenkę. Była to forma podziękowania za rodzicielską troskę, opiekę i miłość. Publiczność miała także okazję zobaczyć przedstawienie pt. "Morskie Przygody Sindbada Żeglarza", z którym Przedszkolaki wystąpiły w Przeglądzie Małych Form Teatralnych "Fiku Miku w Teatrzyku". Dzieci wypadły fantastycznie, a Rodziców rozpierała duma i pojawiły się łzy wzruszenia.
Po występach na gości i ich dzieci czekał pyszny poczęstunek w poszczególnych salach. Takie spotkania są okazją do bliższego poznania i swobodnej wymiany informacji. Atmosfera tej uroczystości była podniosła i niezwykle rodzinna.
Jeszcze raz życzymy wszystkim Rodzicom samych radosnych chwil, a przede wszystkim pociechy z ich dzieci.

Facebook
YouTube