Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ MARCHEWKI

Brak komentarzy

23 października obchodziliśmy w Przedszkolu "Dzień Marchewki". Celem zajęć przeprowadzonych w tym dniu było promowanie spożywania warzyw jako darów natury na przykłądzie marchewki oraz rozwijanie umiejętności współdziałania w zespole. Wszyscy tego dnia byli ubrani na pomarańczowo lub zielono. Sala rónież była przystrojona marchewkowo.
Wszystkie nasze działania tego dnia były związane tematycvznie z marchewką, były zabawy ruchowe ze śpiewem – urodziny marchewki, zabawa zręcznościowa – rzut marchewką do kosza, zabawa orientacyjno – porządkowa z podawaniem marchewki z rąk do rąk, układanie puzzli, zagadki i tańce integracyjne przy muzyce.
Na zakończeniewspólnej zabawy wszyscy otrzymali marchewkowe medale.

Facebook
YouTube