Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

Brak komentarzy

Dzieci doczekały się swojego święta! Ten dzień nadszedł – 20.09. Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji, zaraz po śniadanku, nasze Panie zabrały starsze grupy – „Żabki”, „Motylki”, „Pszczółki” i „Krasnoludki” do „Małpiego Gaju”. Szaleństwom nie było końca. Bawili się wspaniale i młodsi i starsi. Nawet Panie dołączyły do zabaw… Były skoki na trampolinie, zjeżdżanie do piłeczkowych basenów, wspinanie się po linach i jeżdżenie różnymi pojazdami. Po powrocie do przedszkola czekał na dzieci smaczny obiadek, a później przedszkolaki otrzymały czekoladowe wafelki i soczek malinkowy, na osłodzenie tego ważnego święta. To była wspaniała zabawa… Długo jeszcze wszyscy będą wspominać ten szalony dzień oglądając pamiątkowe zdjęcia…
"Kotki" i "Tygryski" Dzień Przedszkolaka świętowały w Przedszkolu. Wspólne tańce, pląsy i zabawy integracyjne przy muzyce sprawiły dzieciom wiele radości. Przedszkolaki za wspaniały udział w zabawie otrzymały odznaki upamiętniające Dzień Przedszkolaka oraz kolorowego balonika. Na zakończenie uroczystości był zdrowy, owocowy poczęstunek.

Facebook
YouTube