Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ SPORTU I ZAKOŃCZENIE ROKU PRZEDSZKOLNEGO

Brak komentarzy

Dnia 29.06.2016r. w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego 2015/2016. Tego dnia żegnaliśmy dzieci, które od września będą uczęszczać już do szkoły. Pszczółki, Żabki, Motylki i Krasnoludki przygotowały dla odchodzących kolegów i koleżanek piosenki i wiersze. Dzieci otrzymały dyplomy ukończenia przedszkola oraz fascynujące i ciekawe książki. Nie zabrakło podziękowań dla wychowawcy i nauczycielki – Pani Magdaleny Polak.
Druga część uroczystości poświęcona była obchodom Dnia Sportu. Chętni rodzice wraz z dziećmi bawili się na sali gimnastycznej, wykonując poszczególne stacje sprawnościowe, za które otrzymywali żetony. Dzieci były bardzo żywiołowe i chętnie brały udział w tym wydarzeniu. Widać było po minach, że lubią rywalizować. Po wykonaniu wszystkich stacji dzieci mogły wymienić żetony na upominek. Wszyscy będziemy miło wspominać ten bardzo ważny dla przedszkolaków dzień.

Facebook
YouTube