Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ ZDROWIA

Brak komentarzy

Niedawno w naszym przedszkolu obchodziliśmy Światowy Dzień Zdrowia. Wszystkie nasze zajęcia w tym dniu miały na celu – poprzez zabawę, ćwiczenia, rozmowy i inne zaplanowane działania przypomnieć, utrwalić dzieciom jak ważne jest dbanie o nasze zdrowie. Oczywiście nie udałoby się to, gdybyśmy na co dzień nie zajmowały się tematem szeroko rozumianego zdrowia. Tego dnia przedszkolaki opowiadały jak należy dbać
o zdrowie
, jak sie odżywiać i co robić, aby być zdrowym. Dzieci przypomniały sobie również  o zasadach higieny, prowadzeniu zdrowego trybu życia oraz właściwego odżywiania się. Na zakończenie zajęć wykonaliśmy sałatkę owocową i gimnastykę na wesoło pt "Aerobik jest zdrowy dla każdego". Zajęcia uświadomiły przedszkolakom jak ważne jest zdrowe odżywianie oraz sport i ruch na świeżym powietrzu.

Facebook
YouTube