Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ ZIEMI W GRUPIE „KOTKI” I „TYGRYSKI”

Brak komentarzy

24 kwietnia 2018 r. dzieci z grup: „Tygryski” i „Kotki” z okazji obchodów „Światowego Dnia Ziemi” zorganizowały „EKO” BAL.  Świętowanie rozpoczęło się inscenizacją, w której Panie pokazały jak nie należy postępować wówczas, gdy zależy nam na czystym środowisku. Następnie przedszkolaki przystąpiły do prezentacji swoich strojów. Przepiękne kreacje z tak zwanych odpadów, zaprojektowane i wykonane zostały przez rodziców i dzieci, którzy wykazali się ogromną pomysłowością. Podczas pokazu wszystkie dzieci  zaśpiewały piosenkę pt.: „Posprzątajmy świat”. W trakcie uroczystości przedszkolaki brały również udział
w różnych zabawach ruchowych oraz w konkursie wiedzy o ekologii. Na zakończenie obchodów „Dnia Ziemi” dzieci wraz z Paniami udały się na uroczysty pochód w okolicach przedszkola dumnie prezentując i wykrzykując swoje ekologiczne hasła.

 

Facebook
YouTube