Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

DZIEŃ ZIEMI

Brak komentarzy

W dniu 22 kwietnia grupa: „Żabki”, „Pszczółki” i ,,Motylki" brała udział w zajęciach zorganizowanych z okazji „Dnia Ziemi”. Wychowawczynie uświadomiły dzieciom niebezpieczeństwa zagrażające naszej planecie ze strony człowieka, przekazały informacje o ogólnoświatowym „Dniu Ziemi” i jego znaczeniu dla Ziemi i ludzi, wdrożyły do bezpośredniej działalności na rzecz ochrony środowiska oraz kształtowały postawy proekologiczne podczas zajęć, zabaw i spaceru.

Dzieci z uwagą wysłuchały listu od „Przyrody”, chętnie wzięły udział w grze planszowej „Pomagajmy Ziemi codziennie”, dzięki której utrwaliły ekologiczne nawyki. Nagroda w postaci naklejek zmotywowała każdego małego zawodnika do czynnego udziału w grze. Podczas spaceru przedszkolaki sprzątały najbliższe otoczenie. Po powrocie do przedszkola wspólnie wykonaliśmy plakat Nasza Ziemia” i każde dziecko pokolorowało kolorowankę „Sprzątam Ziemię”. Cały dzień był wesoły i radosny.

Facebook
YouTube