Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

Europejski Dzień Seniora

Brak komentarzy

20.10.2014r. obchodziliśmy święto "Europejski Dzień Seniora", którego celem jest kształtowanie społecznegopostrzegania osób starszych. Bardzo ważne jest, aby nie wykluczać osób w podeszłym wieku z życia kulturalnego i społecznego, dlatego nasze dzielne Przedszkolaki wraz z z wychowawcami odwiedziły Centrum Alzheimera "Dar Serca" w Olsztynie, gdzie wystąpiły w żółto-czerwonym przebraniu tańcząc "Kaczuchy", recytując wiersze i śpiewając piosenki, m.in. "Wesoła piosenka dla babci i dziadka".
Dzieci bardzo się postarały i wykazały się dużą odwagą dając tym samym tak wiele radości osobom przebywającym na co dzień w ośrodku "Dar serca". Jesteśmy bardzo dumni z naszych Małych Artystów.

 

Facebook
YouTube