Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

EWALUACJA ZEWNĘTRZNA W PRZEDSZKOLU BRITANNICA

Brak komentarzy

Ewaluacja zewnętrzna w naszym Przedszkolu dobiegła już końca. Ewaluatorzy przez tydzień gościli w naszej placówce, by przyjrzeć się z bliska naszej pracy. Z radością możemy pochwalić się wynikami ewaluacji – wszystkie wymagania realizujemy w naszym Przedszkolu w stopniu WYSOKIM.

Dziękujemy za wsparcie wszystkim Rodzicom, Nauczycielom, naszym dzielnym Przedszkolakom, naszym partnerom – Pani Ani z OZK, Pani Asi z Reholandii, Pani Eli z biblioteki nr 9, Pani Karolinie z Ceramic, Pani z Bawi-Uczków, Panu Jairo z "Agi" oraz Panu Aleksandrowi z KSJ Nippon i cieszymy na dalszą owocną współpracę 🙂

Facebook
YouTube