Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

FESTYN CHARYTATYWNY „OCALIĆ JULKĘ”

Brak komentarzy

31 stycznia nasze Przedszkole zorganizowało imprezę charytatywną dla siedmiomiesięcznej dziewczynki – Julii Rówczyńskiej z Nowego Miasta Lubawskiego, chorującej na SMA 1. Potrzebna była duża suma pieniędzy, aby Julka mogła otrzymać bardzo drogi lek ratujący jej życie. Do naszej akcji przyłączyli się wspaniali ludzie. Gościnnie wystąpili:

 • Tancerze ze szkoły BTB
  -Tancerze ze Szkoły Tańca i Wdzięku B&W Przemienieccy
 • Pokaz Iluzjonisty Rafała Kotlewskiego
 • Pokaz pierwszej pomocy zorganizowany przez Ratowników z PCK
  Ponadto był pchli targ, wspaniałe licytacje, kiermasz ciast, malowanie twarzy i paznokci, mini Małpi Gaj oraz wspaniały masaż wykonany przez panią Różę. Podczas festynu udało nam się zebrać 4934,20 zł i 10 euro.
  Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w akcję za pomoc i wsparcie. Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Kamili i Pani Pauliny za ich wkład w przygotowanie i zorganizowanie całej imprezy 🙂
  Trzymamy kciuki za malutką Julkę w dalszej walce i drodze do zdrówka.
Facebook
YouTube