Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

FESTYN ORAZ DZIEŃ OTWARTY

Brak komentarzy

30 czerwca w naszym przedszkolu zorganizowany został Festyn oraz Dzień Otwarty dla przyszłych przedszkolaków, aby pomóc dzieciom i rodzicom zminimalizować stres i obawy pierwszych dni pobytu w przedszkolu. Uczestniczyli w nim rodzice wraz z dziećmi, dyrekcja i kadra nauczycielska. Dzieci razem z opiekunami uczestniczyli we wspólnych zabawach i loterii fantowej, zwiedzili przedszkole i zapoznali się z jego wyposażeniem. Spotkane uatrakcyjniły Julia i Magda Podgórniak prezentując wspaniały pokaz taneczny przygotowany razem z Panią Agatą Nowicką.

Było nam bardzo miło poznać wszystkie dzieci i rodziców, a miłe wspomnienia wesołych zabaw, pozostaną w naszej pamięci. Dzieciom i Rodzicom życzymy, aby ten pierwszy krok do samodzielności łączył się miłymi przeżyciami.

Dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że był to mile spędzony czas.

Facebook
YouTube