Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

IX OSIEDLOWA PARADA BAJEK

Brak komentarzy

2 czerwca o godzinie 10:30 Osiedle Kormoran zamieniło się krainę bajek. Uliczkami dzielnicy przemaszerował kolorowy korowód księżniczek, rycerzy, żabek i biedronek. Wszystko to w ramach IX Osiedlowej Parady Bajek, która w tym roku odbyła się pod hasłem „Echa baśni znad Łyny”.

W paradzie wzięły udział najmłodsze dzieci z okolicznych przedszkoli – w tym również nasze przedszkolaki, szkół i innych placówek edukacyjnych, które wspólnie z młodzieżą z Zespołu Szkół Gastronomiczno-Spożywczych zachwycały napotkanych przechodniów śpiewem, tańcem i fantazyjnymi strojami. A kiedy dzieci zaprezentowały już swoje piękne przebrania, czekała na nich niespodzianka – na trawniku, obok biblioteki (przy ulicy Żołnierskiej 47) przywitał ich Magiczny Wóz, a w nim Teatr Form Niezależnych Państwa Korzunowiczów. Wszyscy bawili się fantastycznie.

Facebook
YouTube