Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU BRITANNICA

Brak komentarzy

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, więc 17.12.2015r. w Międzynarodowym Przedszkolu BRITANNICA  jak co roku zorganizowaliśmy Jasełka. Tegoroczny występ nosił tytuł: „Świeć gwiazdeczko…”. Jako pierwsze wystąpiły dzieci z grupy żłobkowej „Biedronki”, które zadebiutowały na naszej przedszkolnej scenie. Żłobkowicze przebrane były za aniołki i zatańczyły przygotowaną przez panią Beatkę choreografię do piosenki „Świąteczne Aniołki”.
Przedszkolaki  odegrały role: Pasterzy, Króli, Aniołków, Gwiazdeczek, Śnieżynek. Nie zabrakło również głównych postaci – Józefa oraz Maryi. W tym roku w naszym scenariuszu zawitało mnóstwo kolęd polskich. W związku z założeniami naszego przedszkola dotyczącymi międzynarodowości nie zabrakło również kolęd w języku angielskim i niemieckim. Piękna dekoracja oraz uśmiechy na twarzy rodziców, dziadków, cioć i wujków, a przede wszystkim naszych wspaniałych maluchów sprawiły, że ten dzień był wyjątkowy. Już tego dnia dało się poczuć magię świąt. Po udanych występach wychowawcy zaprosili gości wraz z dziećmi na słodkie poczęstunki do swoich sal.

Życzymy wszystkim zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Facebook
YouTube