Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

JASEŁKA W PRZEDSZKOLU BRITANNICA

Brak komentarzy

"Cicha noc, święta noc
Pokój niesie, ludziom wszem
A u żłóbka Matka Święta
Czuwa sama uśmiechnięta
Nad dzieciątka snem
Nad dzieciątka snem…."

Święta to czas niezwykły, czas magiczny, czas dobroci, refleksji nad tym co ważne i istotne. Wigilijny stół, przystrojona choinka, wspólnie śpiewane kolędy, życzenia i obdarowywanie się prezentami – wszystko to szczególnie nas łączy. W czwartek, 11 grudnia
magia świątecznego nastroju pełnego życzliwości i radości udzieliła się gościom przybyłym do Przedszkola Britannica. Wśród nich byli rodzice oraz dzieci z grupy „Żabki", "Motylki" i "Pszczółki". Wszystkich zgromadzonych gości gorąco powitała Pani Dyrektor, która zaprosiła na Jasełka bożonarodzeniowe  przygotowane przez panie i ich przedszkolaków. Zgodnie z tradycją wystąpili w nich: Maria i Józef, trzej królowie, pasterze i piękne Anioły, które zstąpiły tego dnia na ziemię. Występ artystyczno – muzyczny , zawierał zarówno partie mówione, jak i śpiewane, został ciepło przyjęty przez zebranych i nagrodzony gromkimi brawami. Na zakończenie tak wyjątkowego dnia wszyscy zebrani goście obejrzeli spektakl pt: "Opowieść wigilijna".

 

 

Facebook
YouTube