Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

JĘZYKI OBCE W PRZEDSZKOLU BRITANNICA

Brak komentarzy

Dzieci przyswajają języki obce w sposób naturalny, bez żadnego wysiłku i są zdolne do nauki dwóch, a nawet trzech języków równocześnie. Przedszkolaki dzięki wczesnemu kontaktowi z odmiennymi niż macierzysty kodami językowymi, osiągają lepsze wyniki w nauce, mają lepiej rozwiniętą umiejętność logicznego myślenia oraz charakteryzują się otwartością i tolerancją wobec odmienności.
W Przedszkolu BRITANNICA dokładamy wszelkich starań, aby nasi Wychowankowie mieli jak największy kontakt z językami obcymi, dlatego od września w naszej placówce, poza zajęciami z języka niemieckiego, które mamy raz w tygodniu, codziennie odbywają się zajęcia z języka angielskiego. Prowadzi je NATIVE SPEAKER – Ashley Richards, który poza samą nauką języka angielskiego wprowadza do naszego Przedszkola trochę kultury brytyjskiej. Metody i sposób prowadzenia zajęć przez Pana Ashley’a jest bardzo atrakcyjny dla Dzieci i przynosi wymierne efekty.

Facebook
YouTube