Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

JUDO W NASZYM PRZEDSZKOLU

Brak komentarzy

nippon

Pragniemy poinformować, że nasze przedszkole nawiązało współpracę z Uczniowskim Klubem Sportowym Judo NIPPON w Olsztynie. Zajęcia judo będą odbywały się dwa razy w tygodniu pod okiem doświadczonego trenera judo Aleksandra Wolskiego, wychowawcy wielu medalistów mistrzostw Polski oraz dwukrotnej olimpijki z Pekinu i Londynu Urszuli Sadkowskiej.

W pierwszym miesiącu-wrześniu zajęcia będą bezpłatne. Zapisy u Dyrektora Przedszkola. Zapraszamy do udziału w zajęciach. Więcej informacji na temat UKSJ NIPPON: http://judo-olsztyn.pl

 

Facebook
YouTube