Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

KRABY – NASZE PRZEDSZKOLNE ZWIERZĄTKA :)

Brak komentarzy

Kraby w naszym Przedszkolu pojawiły się już kilka lat temu. Dzieci się nimi opiekowały i przyglądały się w wolnym czasie na życie tych małych skorupiaków. Zwierzątkom było chyba u nas bardzo dobrze, bo w międzyczasie pojawiło się sporo innych malutkich krabów 🙂 niestety w trakcie ograniczenia funkcjonowania naszego Przedszkola musieliśmy nasze kraby oddać, ale nie na długo… Kilka dni temu kraby wróciły do sali „Pszczółek”, dzieci przygotowały im nowe akwarium, pięknie ułożyły kamyczki, muszelki i roślinki. Cieszymy się, że znów będziemy miały okazję doglądać tych sympatycznych zwierzątek.

Facebook
YouTube