Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

MATEMATYKA POD GRUSZĄ

Brak komentarzy

Dnia 26.07.2016r. o godz. 11.00 odbyły się bardzo ciekawe zajęcia dla grupy „Pszczółki” i grupy „Motylki” – dzieci wzięły udział w projekcie pt. „Matematyka pod gruszą”. Głównym celem zajęć było zachęcenie przedszkolaków do nauki matematyki. Poprzez łączenie zajęć umysłowych z zabawami ruchowymi, a także stosowanie opowieści detektywistycznych i zagadek logicznych, dzieci wprowadzone zostały w świat pojęć matematycznych.
Podczas zajęć „Matematyki pod gruszą” łączone były bodźce wzrokowe, dotykowe i  ruch. Dzieci uczyły się m.in. orientacji w przestrzeni. Kształtowane były umiejętności: liczenia, dodawania, odejmowania. Wprowadzone zostały w świat pojęć geometrycznych, ponadto ćwiczyły koordynację i równowagę.

 

Facebook
YouTube