Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TOLERANCJI

Brak komentarzy

Czy inny znaczy gorszy?                                                                                         

  W dniu 18.11.2014r. w Międzynarodowym Przedszkolu Niepublicznym "Britannica" cała społeczność przedszkolna przyłączyła się do obchodów Międzynarodowego Dnia Tolerancji, by promować szacunek wobec różnorodności kulturalnej, niepełnosprawności i akceptacji wszelkiej odmienności. Promocja tolerancji i poszanowania ma także istotne znaczenie w tworzeniu atmosfery sprzyjającej akceptowaniu różnorodności społecznej. Tego dnia dzieci poznawały różne ludzkie rasy, odbyły się konkursy i zabawy. Przedszkolaki chętnie uczestniczyły w przygotowanych przez panie atrakcjach. Na zakończenie tak wspaniałej zabawy najstarsza grupa malowała bez użycia

image102

rąk czyli pędzelkiem włożonym między usta. Zabawom nie było końca. Dzień Tolerancji miał na celu uświadomienie przedszkolakom, że inaczej wyglądający człowiek to człowiek taki sam jak my.

 

Facebook
YouTube