Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY PRZEGLĄD TEATRALNY

Brak komentarzy

W czwartek nasze Przedszkole wzięło udział w Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatralnym 2016. Nasi mali aktorzy wystąpili w inscenizacji wiersza Jana Brzechwy pt. "Na straganie". Dzieci bez żadnego skrępowania pokazały na co je stać, a cały występ był dla nich przede wszystkim świetną zabawą. Za udział w Przeglądzie Teatralnym dostaliśmy dyplom, który zawiśnie na naszej przedszkolnej ściance.

Facebook
YouTube