Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

MIĘDZYPRZEDSZKOLNY TALENT SHOW II EDYCJA

Brak komentarzy

26 czerwca 2018 r. w  naszym Przedszkolu odbyła się II edycja Międzyprzedszkolnego Talentu Show. Dzieci z zaproszonych przedszkoli zaprezentowały swoje talenty oraz umiejętności. Umilając czas naszym gościom, w przerwach występowali studenci z międzynarodowej wymiany. Z odległych o 7433 km Indii YASH SUNDARAM I SAUNDARYA RAI zatańczyli dla nas piękny taniec. Z kraju Niebiańskiego Smoka, czyli z Chin WAN FANGKE i YUAN ZHENGQING zaśpiewali dla nas piosenkę. Nauczyciele z naszych Przedszkoli ze swoimi grupami tanecznymi zaprezentowali swoje układy taneczne. Wszyscy świetnie się bawiliśmy. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali piękne puchary oraz liczne nagrody. Dziękujemy za udział i zapraszamy w następnym roku.

Facebook
YouTube