Strona korzysta z plików cookies. Klikając przycisk "Akceptuję, nie pokazuj więcej", wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych, w tym profilowanie w celu personalizacji treści marketingowych. Szczegóły na naszej stronie Polityka Prywatności. Administratorem danych będzie Międzynarodowe Przedszkole Niepubliczne BRITANNICA z siedzibą w Olsztynie ul. 5 Wileńskiej Brygady AK 23.

Akceptuję, nie pokazuj więcej.

Grupy anglojęzyczne

Dołącz do nas

Język angielski
z Native Speakerem

Dołącz do nas

„MOTYLKI” I „PSZCZÓŁKI” W TEATRZE LALEK

Brak komentarzy

29 listopada dzieci z grupy „MOTYLKI” i „PSZCZÓŁKI” wybrały się do Teatru Lalek na spektakl pt. „Krawiec Niteczka”. Głównym bohaterem bajki był dzielny Krawiec Niteczka, który wyruszył z rodzinnego miasteczka Tajdarajda w pełną przygód wędrówkę, aby zgodnie z przepowiednią cygańskiej wróżki zostać królem. Po wielu perypetiach Krawiec Niteczka dociera do Pacanowa. W mieście po śmierci władcy nieustannie pada deszcz i jego mieszkańcom niechybnie grozi potop. Przybysz ratuje miasteczko z opresji, zaszywając jak to krawiec dziurę w niebie. Ten rozśpiewany spektakl, trafił do wyobraźni dzieci i nie pozwolił najmłodszym widzom na nudę. 
Wycieczka do teatru wzbudziła wiele pozytywnych emocji w przedszkolakach o czym świadczyły uśmiechy i komentarze po zakończonym przedstawieniu. Nie zabrakło też wspólnego, pamiątkowego zdjęcia z aktorką spektaklu.

Facebook
YouTube